Στο ξωκλήσι της Αγίας Κυριακής στις γκαλιότρυπες, τελέστηκε ο εσπερινός για την εορτή της Αγίας Κυριακής.
![291617924 1177675256412217 5439529864632701364 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291617924_1177675256412217_5439529864632701364_n-570x1024.jpg)
![291617924 1177675256412217 5439529864632701364 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291617924_1177675256412217_5439529864632701364_n-570x1024.jpg)
![291874978 1135081557216834 5332868069979158784 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291874978_1135081557216834_5332868069979158784_n-1024x576.jpg)
![291874978 1135081557216834 5332868069979158784 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291874978_1135081557216834_5332868069979158784_n-1024x576.jpg)
![291851265 553058113028114 3540823283549153685 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291851265_553058113028114_3540823283549153685_n-569x1024.jpg)
![291851265 553058113028114 3540823283549153685 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291851265_553058113028114_3540823283549153685_n-569x1024.jpg)
![291748649 367017965372321 5715109697114957927 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291748649_367017965372321_5715109697114957927_n-569x1024.jpg)
![291748649 367017965372321 5715109697114957927 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291748649_367017965372321_5715109697114957927_n-569x1024.jpg)
![292099546 479077647357396 5601258633971605367 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292099546_479077647357396_5601258633971605367_n-569x1024.jpg)
![292099546 479077647357396 5601258633971605367 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292099546_479077647357396_5601258633971605367_n-569x1024.jpg)
![292398763 454578013342014 3949279796894494121 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292398763_454578013342014_3949279796894494121_n-569x1024.jpg)
![292398763 454578013342014 3949279796894494121 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292398763_454578013342014_3949279796894494121_n-569x1024.jpg)
![292057305 434642311654149 3269678813283088245 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292057305_434642311654149_3269678813283088245_n-1024x576.jpg)
![292057305 434642311654149 3269678813283088245 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292057305_434642311654149_3269678813283088245_n-1024x576.jpg)
![291996023 529896735590767 672477100193147156 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291996023_529896735590767_672477100193147156_n-569x1024.jpg)
![291996023 529896735590767 672477100193147156 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291996023_529896735590767_672477100193147156_n-569x1024.jpg)
![291888383 396640305628289 3693074750914872591 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291888383_396640305628289_3693074750914872591_n-569x1024.jpg)
![291888383 396640305628289 3693074750914872591 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291888383_396640305628289_3693074750914872591_n-569x1024.jpg)
![291922621 392755252704241 9108370792048995499 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291922621_392755252704241_9108370792048995499_n-569x1024.jpg)
![291922621 392755252704241 9108370792048995499 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291922621_392755252704241_9108370792048995499_n-569x1024.jpg)
![292538046 1227593694642694 5609821423459060279 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292538046_1227593694642694_5609821423459060279_n-1024x576.jpg)
![292538046 1227593694642694 5609821423459060279 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/292538046_1227593694642694_5609821423459060279_n-1024x576.jpg)
![291768452 1725662101159930 6220228085482212916 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291768452_1725662101159930_6220228085482212916_n-1024x576.jpg)
![291768452 1725662101159930 6220228085482212916 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291768452_1725662101159930_6220228085482212916_n-1024x576.jpg)
![291740802 413734660806707 4713477253633740718 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291740802_413734660806707_4713477253633740718_n-1024x576.jpg)
![291740802 413734660806707 4713477253633740718 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291740802_413734660806707_4713477253633740718_n-1024x576.jpg)
![291671242 1057003875203465 5823550316098019160 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291671242_1057003875203465_5823550316098019160_n-569x1024.jpg)
![291671242 1057003875203465 5823550316098019160 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291671242_1057003875203465_5823550316098019160_n-569x1024.jpg)
![291613229 432761718521911 1642580935529300212 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291613229_432761718521911_1642580935529300212_n-569x1024.jpg)
![291613229 432761718521911 1642580935529300212 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291613229_432761718521911_1642580935529300212_n-569x1024.jpg)
![291510138 368783242027172 5192269525755905375 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291510138_368783242027172_5192269525755905375_n-1024x576.jpg)
![291510138 368783242027172 5192269525755905375 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/07/291510138_368783242027172_5192269525755905375_n-1024x576.jpg)
Στο ξωκλήσι της Αγίας Κυριακής στις γκαλιότρυπες, τελέστηκε ο εσπερινός για την εορτή της Αγίας Κυριακής.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.