Μια βαλίτσα αναμνήσεις Θα ετοιμάσω για να φύγουμε…
“Αποχαιρετιστήρια καλοκαιρινή γιορτή”
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Χιλιοδέντρου σε συνεργασία με τον Σύλλογο Διδασκόντων σας προσκαλεί την Πέμπτη 15 Ιουνίου στις 7:30 μ.μ. στον αύλειο χώρο του σχολείου μας, να “ετοιμάσουμε” τις βαλίτσες της Στ’ τάξης .
Η εκδήλωση εκτός από την απονομή των αναμνηστικών δώρων της Στ’ τάξης και δώρα για το καλωσόρισμα της Α’ τάξης περιλαμβάνει παραδοσιακούς χορούς, μικρά Θεατρικά, πάρτι με dj και φαγητό.
![352021785 6593358164029994 7780037294324964821 n](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/06/352021785_6593358164029994_7780037294324964821_n.jpg.webp)