Σε γιορτινό κλίμα πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου η Χριστουγεννιάτικη συναυλία των μαθητών του Δημοτικού Ωδείου, στο Πολιτιστικό Κέντρο Άργους Ορεστικού.
Τα μουσικά σχήματα κιθάρας, πιάνου, αρμονίου, το τμήμα προπαιδείας, η παιδική χορωδία και τα φωνητικά σύνολα μας ταξίδεψαν στον κόσμο της μουσικής με επίκεντρο τα Χριστούγεννα.
Η σκληρή δουλειά των καθηγητών και των μαθητών του Ωδείου αποδίδει κι έτσι μπορούμε όλοι μας να απολαμβάνουμε μοναδικές στιγμές συγκίνησης. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους!
![2 2](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/2-2.webp)
![8](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/8.webp)
![8](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/8.webp)
![9](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/9.webp)
![9](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/9.webp)
![10](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/10.webp)
![10](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/10.webp)
![11](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/11.webp)
![11](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/12/11.webp)