Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση που διοργάνωσε ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Ν. Καστοριάς με την ΕΛΜΕ Καστοριάς με θέμα: «Αξιολόγηση των εκπαιδευτικών» την Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων στον χώρο του ΚΠΕ – Ενυδρείου Καστοριάς με κεντρικό ομιλητή τον Ομότιμο Καθηγητή του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, κύριο Γεώργιο Γρόλλιο.
![429795990 1635956307170234 2298706798379373932 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429795990_1635956307170234_2298706798379373932_n-768x1024.webp)
![429703902 943049070504811 2690454415491318816 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429703902_943049070504811_2690454415491318816_n.webp)
![429703902 943049070504811 2690454415491318816 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429703902_943049070504811_2690454415491318816_n.webp)
![429630522 1323062845039398 1127237249653163663 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429630522_1323062845039398_1127237249653163663_n.webp)
![429630522 1323062845039398 1127237249653163663 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429630522_1323062845039398_1127237249653163663_n.webp)
![429074222 427437093063523 4539824429971213887 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429074222_427437093063523_4539824429971213887_n.webp)
![429074222 427437093063523 4539824429971213887 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429074222_427437093063523_4539824429971213887_n.webp)
Το ΔΣ αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει τον Καθηγητή για την τιμή που μας έκανε με την παρουσία του και για την εξαιρετική ομιλία του, καθώς και τους καλεσμένους μας εισηγητές, κύριο Ακρίτα Καλούση και κύριο Θεόδωρο Τσούχλο, μέλη του ΔΣ της ΟΛΜΕ.
Το ΔΣ ευχαριστεί όλους/ες τους/τις συναδέλφους/ισσες, που για ακόμα μία φορά ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας, καθώς και την τοπική κοινωνία της Καστοριάς για τη στήριξη στις εκδηλώσεις μας και δεσμεύεται πως θα συνεχίσει την προσπάθεια μέσα από πολύμορφες δράσεις να αναδεικνύει τα θέματα της εκπαίδευσης, αλλά και να παρεμβαίνει με εκδηλώσεις στα τοπικά δρώμενα.
Σε αυτή την προσπάθεια φιλοδοξούμε να σας έχουμε όλους συμπαραστάτες!!!
![429711403 393355050005963 5667014876925492780 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429711403_393355050005963_5667014876925492780_n.webp)
![429711403 393355050005963 5667014876925492780 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429711403_393355050005963_5667014876925492780_n.webp)
![429639004 851852190043818 5808794848799773513 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429639004_851852190043818_5808794848799773513_n.webp)
![429639004 851852190043818 5808794848799773513 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429639004_851852190043818_5808794848799773513_n.webp)
![429604316 417871814078620 3216667996967123789 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429604316_417871814078620_3216667996967123789_n.webp)
![429604316 417871814078620 3216667996967123789 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/429604316_417871814078620_3216667996967123789_n.webp)