Με υπερηφάνεια και σεβασμό θυμόμαστε και τιμούμε την ημέρα του OXI. Oi μαθητές μας απέτισαν φόρο τιμής στην Iστορία μας. Xρόνια πολλά σε όλους!
![391668478 640505004939125 6935991931412424126 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/391668478_640505004939125_6935991931412424126_n.webp)
![395431100 640509484938677 7317144679544477034 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395431100_640509484938677_7317144679544477034_n.webp)
![395431100 640509484938677 7317144679544477034 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395431100_640509484938677_7317144679544477034_n.webp)
![395436950 640509404938685 3496983977138798074 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395436950_640509404938685_3496983977138798074_n.webp)
![395436950 640509404938685 3496983977138798074 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395436950_640509404938685_3496983977138798074_n.webp)
![395437553 640504908272468 1845148396515552421 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395437553_640504908272468_1845148396515552421_n.webp)
![395437553 640504908272468 1845148396515552421 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395437553_640504908272468_1845148396515552421_n.webp)
![395437912 640509641605328 4198536143443438403 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395437912_640509641605328_4198536143443438403_n.webp)
![395437912 640509641605328 4198536143443438403 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395437912_640509641605328_4198536143443438403_n.webp)
![395439804 640505228272436 6292508677983682690 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395439804_640505228272436_6292508677983682690_n.webp)
![395439804 640505228272436 6292508677983682690 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395439804_640505228272436_6292508677983682690_n.webp)
![395440926 640505141605778 5633825225417260389 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395440926_640505141605778_5633825225417260389_n.webp)
![395440926 640505141605778 5633825225417260389 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395440926_640505141605778_5633825225417260389_n.webp)
![395442712 640505031605789 8454811007513907389 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395442712_640505031605789_8454811007513907389_n.webp)
![395442712 640505031605789 8454811007513907389 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395442712_640505031605789_8454811007513907389_n.webp)
![395446423 640509204938705 5235108784504601033 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395446423_640509204938705_5235108784504601033_n.webp)
![395446423 640509204938705 5235108784504601033 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395446423_640509204938705_5235108784504601033_n.webp)
![395447836 640509688271990 6502223853252814278 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395447836_640509688271990_6502223853252814278_n.webp)
![395447836 640509688271990 6502223853252814278 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395447836_640509688271990_6502223853252814278_n.webp)
![395461695 640504928272466 8145569903285193675 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395461695_640504928272466_8145569903285193675_n.webp)
![395461695 640504928272466 8145569903285193675 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395461695_640504928272466_8145569903285193675_n.webp)
![395477510 640509278272031 2990176524714125427 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395477510_640509278272031_2990176524714125427_n.webp)
![395477510 640509278272031 2990176524714125427 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/10/395477510_640509278272031_2990176524714125427_n.webp)
Με υπερηφάνεια και σεβασμό θυμόμαστε και τιμούμε την ημέρα του OXI. Oi μαθητές μας απέτισαν φόρο τιμής στην Iστορία μας. Xρόνια πολλά σε όλους!
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.