Αγρυπνία προς τιμήν της Παναγίας της Γοργοεπηκόου τελέστηκε στην Ιερά Μητρόπολη Καστοριάς με πλήθος κόσμου χθες Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022.
![309252452 1137337893830060 1750419897597052019 n Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2022/10/309252452_1137337893830060_1750419897597052019_n-Large-1024x768.jpg.webp)
![309441454 436478071801943 43140948346850088 n Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2022/10/309441454_436478071801943_43140948346850088_n-Large-1024x768.jpg.webp)
![309441454 436478071801943 43140948346850088 n Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/10/309441454_436478071801943_43140948346850088_n-Large-1024x768.jpg)
![309376177 460096309416638 6099253954017608353 n Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2022/10/309376177_460096309416638_6099253954017608353_n-Large-768x1024.jpg.webp)
![309376177 460096309416638 6099253954017608353 n Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/10/309376177_460096309416638_6099253954017608353_n-Large-768x1024.jpg)
![309309340 539361304621340 1375954866535064936 n Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2022/10/309309340_539361304621340_1375954866535064936_n-Large-768x1024.jpg.webp)
![309309340 539361304621340 1375954866535064936 n Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/10/309309340_539361304621340_1375954866535064936_n-Large-768x1024.jpg)
![309492364 1491898597923989 2093975792129887936 n Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2022/10/309492364_1491898597923989_2093975792129887936_n-Large-768x1024.jpg.webp)
![309492364 1491898597923989 2093975792129887936 n Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/10/309492364_1491898597923989_2093975792129887936_n-Large-768x1024.jpg)
Αγρυπνία προς τιμήν της Παναγίας της Γοργοεπηκόου τελέστηκε στην Ιερά Μητρόπολη Καστοριάς με πλήθος κόσμου χθες Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.