Την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων της Κοζανίτικης Αποκριάς, τα ποντιακά σωματεία του Δήμου Κοζάνης χάρισαν μια υπέροχη ποντιακή βραδιά.
![431827643 1104397823940914 3542504757085573988 n – μεγάλη](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2024/03/431827643_1104397823940914_3542504757085573988_n-–-μεγάλη-768x1024.jpg.webp)
![431831693 420752293671309 1006274168132209626 n – μεγάλη](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2024/03/431831693_420752293671309_1006274168132209626_n-–-μεγάλη-1024x768.jpg.webp)
![431831693 420752293671309 1006274168132209626 n – μεγάλη](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/431831693_420752293671309_1006274168132209626_n-–-μεγάλη-1024x768.jpg)
![432122227 1225779725052096 7196768081514705421 n – μεγάλη](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2024/03/432122227_1225779725052096_7196768081514705421_n-–-μεγάλη-1024x768.jpg.webp)
![432122227 1225779725052096 7196768081514705421 n – μεγάλη](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/03/432122227_1225779725052096_7196768081514705421_n-–-μεγάλη-1024x768.jpg)
Την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων της Κοζανίτικης Αποκριάς, τα ποντιακά σωματεία του Δήμου Κοζάνης χάρισαν μια υπέροχη ποντιακή βραδιά.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.