Υποκλίνομαι στο μεγαλείο των γυναικών που τα παιδιά τους έγιναν οι ανάσες τους! Τα παιδιά που γέννησαν, τα παιδιά που ανέθρεψαν, τα παιδιά που έκλεισαν στις αγκαλιές τους και έγιναν προσευχή και μόνη έγνοια τους!
Χρόνια πολλά στις Μανούλες του κόσμου! Χρόνια πολλά στη Μανούλα μου! Που ακούραστα μας αγαπά, μας φροντίζει, μας νοιάζεται!
Νεστόριο και Μπαϊρακτάρειο σήμερα, πολιτιστικός σύλλογος Νεστορίου «ο Νέστωρ» και η φιλόπτωχος αδελφότης κύριων Καστοριάς με δύο εξαιρετικές εκδηλώσεις αφιερωμένες στην ημέρα της Μητέρας!
Άργος Ορεστικό το βράδυ με θεατρική παράσταση στην Ευξεινο Λέσχη Άργους Ορεστικού, στα πλαίσια των εκδηλώσεων μνήμης για την Γενοκτονίας του Ποντιακού Ελληνισμού.
Kyriakos Mitsotakis Αγνή Κανδύλη Μυκωνιάτη Αγνή Κανδύλη Μυκωνιάτη @kyriakos_ @agni.kandyli_mykoniati
![346060446 255677786872033 8232966404175316793 n](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/05/346060446_255677786872033_8232966404175316793_n-1024x772.jpg.webp)
![346485608 2414351665399749 1099619764379776052 n](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/05/346485608_2414351665399749_1099619764379776052_n-1024x768.jpg.webp)
![346485608 2414351665399749 1099619764379776052 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/05/346485608_2414351665399749_1099619764379776052_n-1024x768.jpg)