Ανάσες δροσιάς στον Απόσκεπο, στο πανηγύρι του Προφήτη Ηλία με υποψηφίους και φίλους του Ανεξάρτητου Συνδυασμού μας “ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ”. Τα χωριά του Δήμου μας έχουν κεντρική θέση στο πρόγραμμα μας, για να χτίσουμε το δήμο που μας αξίζει.
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 1 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-1-Medium-1.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 2 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-2-Medium-1.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 2 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-2-Medium-1.jpeg)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 3 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-3-Medium-1.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 3 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-3-Medium-1.jpeg)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 4 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-4-Medium-1.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 4 Medium 1](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-4-Medium-1.jpeg)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 5 Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-5-Medium.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 5 Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-5-Medium.jpeg)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 6 Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-6-Medium.jpeg.webp)
![Γρηγόρης Γρηγοριάδης 6 Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/07/Γρηγόρης-Γρηγοριάδης-6-Medium.jpeg)
Ανάσες δροσιάς στον Απόσκεπο, στο πανηγύρι του Προφήτη Ηλία με υποψηφίους και φίλους του Ανεξάρτητου Συνδυασμού μας “ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ”. Τα χωριά του Δήμου μας έχουν κεντρική θέση στο πρόγραμμα μας, για να χτίσουμε το δήμο που μας αξίζει.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.