Με δήλωσή της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης η Ολυμπία Τελιγιορίδου εξέφρασε τις θερμότερες ευχές για καλή σχολική χρονιά.
![306484772 10224944895783456 6050252118267717394 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/306484772_10224944895783456_6050252118267717394_n-768x1024.jpg)
![306484772 10224944895783456 6050252118267717394 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/306484772_10224944895783456_6050252118267717394_n-768x1024.jpg)
![305929108 10224944896663478 4103627230241736360 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/305929108_10224944896663478_4103627230241736360_n-1024x768.jpg)
![305929108 10224944896663478 4103627230241736360 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/305929108_10224944896663478_4103627230241736360_n-1024x768.jpg)
![306278622 10224944893983411 4764327918984836605 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/306278622_10224944893983411_4764327918984836605_n.jpg)
![306278622 10224944893983411 4764327918984836605 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/306278622_10224944893983411_4764327918984836605_n.jpg)
![305931479 10224944895343445 3317699982787829388 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/305931479_10224944895343445_3317699982787829388_n-1024x768.jpg)
![305931479 10224944895343445 3317699982787829388 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2022/09/305931479_10224944895343445_3317699982787829388_n-1024x768.jpg)
Με δήλωσή της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης η Ολυμπία Τελιγιορίδου εξέφρασε τις θερμότερες ευχές για καλή σχολική χρονιά.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.