Με μεγάλη επιτυχία, πλήθος κόσμου και πολλούς επισκέπτες τα Ραγκουτσάρια Καστοριάς!
Παρέλαση καρναβαλιστών!
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!
![324018984 932963217620413 8596440688985514259 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/324018984_932963217620413_8596440688985514259_n-Medium.jpeg.webp)
![323908687 5959953167388849 4813917501568442094 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323908687_5959953167388849_4813917501568442094_n-Medium.jpeg.webp)
![323908687 5959953167388849 4813917501568442094 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323908687_5959953167388849_4813917501568442094_n-Medium.jpeg)
![323904632 911183833390151 6317878751506310606 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323904632_911183833390151_6317878751506310606_n-Medium.jpeg.webp)
![323904632 911183833390151 6317878751506310606 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323904632_911183833390151_6317878751506310606_n-Medium.jpeg)
![323885116 517936690320476 3925974261145633654 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323885116_517936690320476_3925974261145633654_n-Medium.jpeg.webp)
![323885116 517936690320476 3925974261145633654 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323885116_517936690320476_3925974261145633654_n-Medium.jpeg)
![323878270 1752807838454268 5578440699198503509 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323878270_1752807838454268_5578440699198503509_n-Medium.jpeg.webp)
![323878270 1752807838454268 5578440699198503509 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323878270_1752807838454268_5578440699198503509_n-Medium.jpeg)
![323872598 744074530679954 6482777932176613870 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323872598_744074530679954_6482777932176613870_n-Medium.jpeg.webp)
![323872598 744074530679954 6482777932176613870 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323872598_744074530679954_6482777932176613870_n-Medium.jpeg)
![323784475 906609324083448 1197906241083657768 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323784475_906609324083448_1197906241083657768_n-Medium.jpeg.webp)
![323784475 906609324083448 1197906241083657768 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323784475_906609324083448_1197906241083657768_n-Medium.jpeg)
![323780341 1313090236200791 2255699158757312612 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/323780341_1313090236200791_2255699158757312612_n-Medium.jpeg.webp)
![323780341 1313090236200791 2255699158757312612 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/323780341_1313090236200791_2255699158757312612_n-Medium.jpeg)
![322064619 539669301517280 6113676196318214790 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/01/322064619_539669301517280_6113676196318214790_n-Medium.jpeg.webp)
![322064619 539669301517280 6113676196318214790 n Medium](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/01/322064619_539669301517280_6113676196318214790_n-Medium.jpeg)
Με μεγάλη επιτυχία, πλήθος κόσμου και πολλούς επισκέπτες τα Ραγκουτσάρια Καστοριάς!
Παρέλαση καρναβαλιστών!
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.