Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες Μ. Τετάρτη 13 Απριλίου από τις 12:00 μέχρι τις 14:00 το παιδικό διαδραστικό εργαστήρι και αφήγηση παραμυθιού στο αρχοντικό Μπασάρα από τις Μένη Κόκκινου και Γεωργία Τούφα σε συνεργασία με τον Δήμο Καστοριάς.
![εικόνα Viber 2 12 15 46 33 938 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2-12_15-46-33-938-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 33 185 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-33-185-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 33 185 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-33-185-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 065 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-065-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 065 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-065-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 114 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-114-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 114 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-114-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 619 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-619-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 619 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-619-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 879 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-879-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 34 879 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-34-879-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 094 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-094-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 094 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-094-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 009 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-009-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 009 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-009-Large-1024x577.jpg)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 137 Large](https://kastoria.news/wp-content/smush-webp/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-137-Large-1024x577.jpg.webp)
![εικόνα Viber 2023 04 12 15 46 35 137 Large](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/04/εικόνα_Viber_2023-04-12_15-46-35-137-Large-1024x577.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες Μ. Τετάρτη 13 Απριλίου από τις 12:00 μέχρι τις 14:00 το παιδικό διαδραστικό εργαστήρι και αφήγηση παραμυθιού στο αρχοντικό Μπασάρα από τις Μένη Κόκκινου και Γεωργία Τούφα σε συνεργασία με τον Δήμο Καστοριάς.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.