Ο Δήμος Νεστορίου συμμετέχει για μια ακόμη φορά στην philoxenia international tourism expo στην Θεσσαλονίκη με σκοπό την προώθηση του τουριστικου προϊόντος του Δήμου μας και την ελπίδα για αύξηση της επισκεψιμότητας της περιοχής μας.
![400690412 749311447237903 7966453505118578400 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/400690412_749311447237903_7966453505118578400_n.webp)
![400759769 749311160571265 7856491557556971697 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/400759769_749311160571265_7856491557556971697_n.webp)
![400759769 749311160571265 7856491557556971697 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/400759769_749311160571265_7856491557556971697_n.webp)
![401014814 749311120571269 7204325673371680883 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/401014814_749311120571269_7204325673371680883_n.webp)
![401014814 749311120571269 7204325673371680883 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/401014814_749311120571269_7204325673371680883_n.webp)
![401525814 749311253904589 5235571083871441854 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/401525814_749311253904589_5235571083871441854_n.webp)
![401525814 749311253904589 5235571083871441854 n](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2023/11/401525814_749311253904589_5235571083871441854_n.webp)
Ο Δήμος Νεστορίου συμμετέχει για μια ακόμη φορά στην philoxenia international tourism expo στην Θεσσαλονίκη με σκοπό την προώθηση του τουριστικου προϊόντος του Δήμου μας και την ελπίδα για αύξηση της επισκεψιμότητας της περιοχής μας.
kastoria.news
Ηλεκτρονική ειδησεογραφική
πύλη για την Καστοριά και
τη Δυτική Μακεδονία.
Επικοινωνία: info@kastoria.news
kastoria.news © 2022 | All rights reserved
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, εμείς και οι συνεργάτες μας χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα επιτρέψει σε εμάς και στους συνεργάτες μας να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Κάντε κλικ παρακάτω για να δώσετε τη συγκατάθεση ως προς τα ανωτέρω ή για να κάνετε επιμέρους επιλογές. Οι επιλογές σας θα εφαρμοστούν μόνο σε αυτόν τον ιστότοπο. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας οποιαδήποτε στιγμή, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης της συγκατάθεσής σας, χρησιμοποιώντας τις εναλλαγές στην Πολιτική Cookies ή κάνοντας κλικ στο κουμπί διαχείρισης συγκατάθεσης στο κάτω μέρος της οθόνης.