Στο Γενικό Νοσοκομείο Καστοριάς βρέθηκε την Τρίτη 23 Ιανουαρίου, ο Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς Δημήτρης Σαββόπουλος, όπου πραγματοποίησε συνάντηση εργασίας με τον Διοικητή του Νοσοκομείου Γρηγόρη Χάτσιο και υπηρεσιακά στελέχη της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών της Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς και του νοσοκομείου.
![sinantisi nosokomeio](https://kastoria.news/wp-content/uploads/2024/01/sinantisi_nosokomeio.webp)
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, συζητήθηκαν όλα τα έργα και οι μελέτες που βρίσκονται σε εξέλιξη, αλλά και νέα προγραμματιζόμενα έργα και μελέτες, η υλοποίηση των οποίων πρόκειται να αναβαθμίσουν τις παρεχόμενες υπηρεσίες προς τους πολίτες.